ČLÁNKY 

Do této sekce pro vás budu vkládat články, kde většinou popisuji svojí vlastní zkušenost, jak jsem začala žít v souladu sama se sebou. Budu zde psát rady a tipy, co pomohlo mně a co vše můžeme dělat, abychom se vrátili zpátky k sobě.

Půst je v dnešní době nadbytku opomíjený, ačkoliv pro tělo i psychiku velmi prospěšný. Naši předci věděli, jak je občasné hladovění blahodárné, a zařazovali jej do svého života ať už záměrně nebo se jim opravdu nedostávalo potravin.

Za chvíli tu máme jaro a mnozí z nás tento čas využívají nejen k úklidu svého okolí, ale také své tělesné schránky. Díky internetu máme v dnešní době k dispozici nespočet informací o tom, jak očistit své tělo od škodlivých látek. Jedná se například o užívání různých doplňků stravy, pití ovocných a zeleninových šťáv nebo držení několikadenní...

Ženské lůno, téma, o kterém se v dnešní době člověk dozví poměrně hodně, a za to jsem opravdu moc ráda. Propojení se s tímto kouskem mého těla na mě mělo ohromný vliv. Dovolím si říct, že mi to úplně změnilo život.